Usługi

business 3152586_960_720
Dowiedz się więcej o naszych usługach. Zapraszamy również do kontaktu na bezpłatne konsultacje w zakresie podatków dochodowych od osób fizycznych i prawnych.

Decydując się na skorzystanie z oferty Kancelarii Doradztwa Podatkowego „Łukasz Kempa” możesz mieć pewność najwyższej jakości usług. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta oraz kompleksowo dobieramy najlepsze rozwiązania podatkowe.

Sprawdź naszą oferte

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT)

Pomagam w rozliczeniach podatkowych spółek kapitałowych, w szczególności spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Weryfikuję poprawność uprawnienia do rozpoznania kosztów uzyskania przychodów, rozliczenia dochodów zwolnionych z podatku i ulg.

Podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT)

Doradzam w rozliczeniach osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą, a także osiągających przychód z innych źródeł, np. sprzedaży nieruchomości, rzeczy ruchomych lub praw, udziałów w spółkach czy umów o zarządzanie.

Interpretacje indywidualne

Występuję jako pełnomocnik w postępowaniach o wydanie interpretacji indywidualnej; wydanej przez uprawniony organ opinii zabezpieczającej skutki rozliczeń podatkowych.

Czynności cywilnoprawne, spadki i darowizny

Udzielam wskazówek, jak rozliczyć sprzedaż, nabycie, przekazanie lub otrzymanie majątku w formie spadku lub darowizny w sposób zgodny z przepisami i jednocześnie korzystny, w szczególności z zastosowaniem ulg do pełnego zwolnienia z podatku włącznie.